V této budově Pavilonu C byl Permoník

 

Permoník

Noční bar v podzemí PAVILONU C otevřen počátkem sedmdesátých let. V roce 1971 tam hrála skupina Elisabeth. V těch letech bylo takových nočních barů málo, kde by se dalo povyrazit do rána.

Samozřejmě název PERMONÍK na ČERNÉ LOUCE si pamatuje mnoho lidí jako prostor, kde je dnes MARLEY – a to je prostor původní pivnice 70 – 80 léta. Po revoluci PERMONÍK patřil i rádiu Orion. Pod Orionem tam pracoval i Filip Čeporan. Lokál provozoval pan Raška. V nočním baru PERMONÍK pracoval jako číšník Pavel Dědoch, on si vzal v druhé polovině devadesátých let prostor pivnice do nájmu, a nechal tomu název PERMONÍK. Noční bar v té době už nefungoval, podzemní prostor původního PERMONÍKU se využíval jenom k větším akcím a v kójích tam byly zkušebny kapel. V novém PERMONÍKU proběhl sem tam nějaký koncertík a  nejslavnější éra oldies pořadů Praskání Rosti Petříka a Filipa Čeporana. A Pumpování Gonzi a Hanyse. PERMONÍK měl i velkou prosklenou, částečně zastřešenou terasu, část akci se konala i tam. Terasa se musela na počátku nového tisíciletí zbourat, a to nastaly i zlé časy pro PERMONÍK, který ukončil svojí činnost.

 

Některé akce v Permoníku

 

5.9.1997 Black Rose , The Pych

Poznámka: Akce se konala na terase Permoníku. S Fazolem jsem vybíral u vchodu vstupné. Kousek od vchodu měl venkovní výčep provozovatel Pavel Dědoch. Až později jsem se dozvěděl, že Pavel nás od výčepu kontroluje, kolik prodáme vstupenek. Jeho kontrola dopadla pro nás asi dobře, jinak by nás tam nenechal i na další akce. Pavel si už tohle nepřečte, protože to kontroluje tam seshora.

 

24.10.1997 Orion 6 let

 

12.12.1997 Mikulášská party

 

26.12.1998 Štěpánské Praskání + Agata

 

26.12.1999 Štěpánské Praskání + GG Pump

 

THE END