Proslulý alkopunk – hiphop na prvním koncertě v Ostravě po vydání nové desky!

Začátek: 20:00
Vstupné na místě: 120 Kč 16.3.2012 Barrák Havlíčkovo nábřeží 28 Ostrava

Valmezký ELEKTRICK MANN si ke svým, stále ještě nezletilým 17 narozeninám nadělil dárek v podobě čtvrtého řadového alba s názvem KUNDODROM. Deska vyšla 30. listopadu 2011 a odstartovala tak „MRDUCHTĚJ TOUR 2012“.
Deska na kterou fanoušci čekali od posledního alba KOKAR PIČKAN (2006) vznikala v průběhu tří let ve třech studiích.

Produkce se chopil DJ Varle (baskytara), na záznamu se podíleli Mirek Mroček (studio HC3), Milan Volčík (studio Pro-Marts) a za finální mix usedl Ondřej Ježek (studio Jámor).

Kapela proslulá skandály a explicitním vystupováním (vše za notné podpory lehkých drog a alkoholu) po bouřlivé minulosti zůčtovala před časem svůj alko-hiphop a po inventůře bylo zjištěno, že něco není vpořádku. Postupně se tedy z kultovní sestavy vytratili pro časově logistické problémy pražský kytarista Kouba, ztráta motivace ukončila i zájem Dr.Zhora a alkoproblémy přiměly kapelu rozvázat spolupráci s ICE-Bím a zakládajícím bubeníkem Elektrick Mannu Taknou.

KUNDODROM je jistou výpovědí letitých Punk-Hoperů o drsných vztazích „muž-žena“ za podpory alkoholu a všude vonící marihuany. Vše za notné dávky humoru a kapele vlastnímu slangu náctiletých…

„Vydejte se na mezikondylomentální let plavidlem KUNDODROM společnosti Elektrick Mann nekonečným vesmírem marihuany, sexu, piva a slivovice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nenechte si ujít koncert proslulých chlíváků