Tisková zpráva: Někdejší rocková princezna se Severní Moravy, vítězka mezinárodní soutěže Intertalent a dvojnásobná bronzová slavice TANJA bude speciálním hostem legendárních CITRON na jejich jarním Radegast a Plni Energie Tour 2013! TANJA (fota za více) je s kapelou CITRON spojena. Také díky nim se proslavila a prosadila. V 90-tých letech se TANJA stáhla do ústraní, ale od roku 2005 je zpět na koncertních pódiích a v roce 2009 dokonce vydala novou desku „Já vím“. Ani dnes tato rocková dračice neztratila nic ze svého pěveckého umění a energického náboje, kterým vždy oplývala stejně jako CITRON a spolu vám předvedou, že naše české rockové legendy žijí dál! Bývalý zpěvák CITRONU Ladislav Křížek účast na turné bohužel odmítl.

 

 

Plán turné:

12. 4. PARDUBICE, Žlutý Pes

18. 4. PRAHA, Lucerna Music Bar

19. 4. ČESKÉ BUDĚJOVICE, KC Art Igy

20. 4. VELKÉ MEZIŘÍČÍ, Jupiter Club

25. 4. BRNO, KC Semilasso

27. 4. ZLÍN, Masters of Rock Café

28. 4. OSTRAVA, Garage

Na turné kapely Citron, která kompletně odehraje dvě nejzásadnější alba české metalové historie – Radegast a Plni Energie, se jako předkapely představí Daniel Krob, Tibet a Black Roll.

Vstupenky na všechny koncerty, za super cenu 200,-, platnou do konce února, jsou k dostání v předprodejních sítích Ticketportal a Ticketpro, na www.mastersofrock.cz a v pořádající agentuře Pragokoncert.