Vašek z In Motion Agency nám zaslal informace o otevření dalšího možného místa k hraní v Českých Budějovicích, takže kapely trochu zpozorněte:

Více prostoru pro lokální kapely či vstupné pro studenty na vybrané koncerty za polovinu. To jsou novinky, se kterými vstupuje do nového roku známý českobudějovický klub Velbloud. Ten po letech také mění název z Mighty Bar Velbloud na Velbloud Music Bar. Co od něj návštěvníci mohou čekat po hudební stránce? „Vrátíme se spíše k rocku a jeho odnožím,“ říká provozovatel Miloš Vaněček.

Velbloud Během ledna či února by také mělo být zveřejněno nové logo, přičemž se pracuje i na nových webových stránkách. Někoho možná napadá otázka, proč takové změny… Odpověď je jednoduchá – dosavadní provozovatel, který se staral i o program, skončil. V žádném případě se ale nemusíte bát, že by měl klub nouzi o zajímavé akce. Ostatně za vše mluví natřískaný lednový program, který nabízí jak výrazné zástupce místní scény, tak i například legendární punkovou smečku Plexis.

Koncertní sezónu v sobotu 4. ledna odstartují rockoví Kyanid, kteří ve Velbloudu pokřtí svůj nový videoklip Jak moc bych si přál. Fanoušci nejextrémnějšího metalu si mohou v kalendáři zaškrtnout termín 17. ledna, kdy mimo jiné zahrají legendární Isacaarum, kteří nedávno vydali novou a řádně našlapanou dlouhohrající fošnu. O den později pak dorazí již zmiňovaní Plexis. O energii nebude nouze ani poslední lednový den, kdy Velbloud pohostí uznávanou hard core smečku See You In Hell. Na programu jsou ale i diskotéky, takže by si na své měl přijít každý.

KONTAKTY:

Velbloud Music Club – www.velbloud.info

E-mail – agent@velbloud.info

Václav Votruba (In Motion Agency)

www.facebook.com/inmotionagency

tak tolik z hudebního dění a vítejte v roce či sezóně 2014

Mathi