Úspěšný rok zažívají plzenští AVIDITY FOR… Metalová úderka se může pochlubit nabouchanou koncertní soupiskou a třešničkou na dortu je postup do finále kultovní soutěže Múza, které se uskuteční 12. června tradičně v plzeňském klubu Pod Lampou.

„Máme z toho velkou radost! Samozřejmě jsme postup náležitě oslavili. Moc děkujeme všem fanouškům za podporu,“ řekla manažerka kapely Marcela Nováková.

AVIDITY FOR… v posledních měsících nakopl nový bubeník Lukáš Koršes Korschinský, kterého si spoluhráči nemohou vynachválit: „Musíme říct, že naši muziku svým uměním a skvělými nápady oživil. Je to pecka.“ Avidity for

Kapela momentálně maká na nových skladbách, které se v brzké době objeví v koncertním setlistu. „Čekají nás akce s kapelami, jako jsou Arakain, Matahari nebo Hand Grenade. Na všechny se moc těšíme a určitě si to maximálně užijeme,“ dodala Marcela Nováková.

Za dveřmi už také čekají nové webové stránky, které by měly být spuštěny v blízkých dnech. „Vypadají moc dobře! Doladíme pár detailů a uvedeme je mezi lidi,“ zmínili AVIDITY FOR…

Kapela vznikla před pěti lety po ukončení smečky Arbes. Žánrově se AVIDITY FOR… dotýkají symfonického metalu, přičemž texty jsou v češtině. Debutové promo vzniklo v roce 2010. O tři roky později na ně navázal videoklip ke skladbě In memoriam.

ODKAZY A KONTAKTY:

E-MAIL – novakova.marcela42@gmail.com

BANDZONE – http://bandzone.cz/avidityfor

FACEBOOK – https://www.facebook.com/pages/Avidity-for/130359273645196?fref=ts

Václav Votruba