Internetová stanice Radiocyp.cz a Chacharkovo doupě uvádějí v pátek 5. prosince 2014 hudebně-satirickou besídku pod názvem Mix(G)uláš. Protagonisty netradičního mikulášského večírku bude Pentagramček, momentálně se sídlem v Košicích. Samčo, Šarkan, Rezgo a spol. nenechají jedno oko suché. Satanské verše nejen pro děti.

Dále vystoupí básník, textař, autor a interpret Jakub Tichý. Frýdecko-místecký spiritus agens zahraje své hitovky jako kupř. Kytička, Jednoho dne jistě zazvoní, Nebudeš mít ani na provaz,

Snad jsem se prostě dost nesnažil z alb „Tragédie“ (2010) a „Nic ze života“ (2012). Zaznějí

i písně staršího data, ale také letošní novinka Umyl jsem vanu. mixguláš_poster_A3

Dalším účinkujícím písničkářem bude (pokud mu to zdravotní stav umožní) Ladibor Danda, navzdory mladému věku, rýmařovský a sudetský folk-punkový bard a faun.

V rámci absurdní mikulášské taškařice vystoupí duo Kujóni, jmenovitě Jakub Tichý a Ondřej Turoň (LÍHeň). Ryzí a nefalšovaní kamarádi táborových ohňů. Tohle na Portě zaručeně neuslyšíte a neuvidíte! Punk-country-tramping-folk!!!

Poslední kapelou večera bude ostravsko-frýdecko-místecká s všenaznačujícím názvem LÍHeň. Moravskoslezský rock-folk s patrnými žánrovými přesahy.

Pokud bude panovat dobrá nálada a všeobecné veselí, proběhne po oficiálním programu jam session přítomných muzikantů…

Přijďte pobýt a zažít pěkný uvolněný večer.

Agresivitu a ostatní nesmysly nechejte doma!

Kdy: Pátek 5. prosince 2014 v 19.30 hodin.

Kde: Chacharkovo doupě (Chacharkova hospůdka) na Hulváckém kopci v ostravském obvodu Mariánské Hory a Hulváky (ul. 28. října 258/296). Tramvajová zastávka Hulváky.

Vstupné bude stanoveno na místě Změna programu vyhrazena

Informace: +420/739 920 545; herbert@email.cz

(hrb) Další informace naleznete také ZDE.

Odkazy:

http://bandzone.cz/pentagramcek

http://bandzone.cz/jakubtichy

http://bandzone.cz/ladibordanda

http://bandzone.cz/kujoni

http://bandzone.cz/lihen?at=info