A máme tady zase jeden příspěvek od Comara, tedy Honzy Ražnoka, k propagandě a s ním hned rovnou tip na zítřek pro milovníky bigbeatu a muziky 60.-tých let:

Co dělají kluci z kapely Kryštof, když mají koncertní pauzu? Sice připravují nové album, ale určitě netráví ve studiu celý rok. Nakoukněme pod pokličku kytaristy Evžena Hofmanna, který znovuobnovil svou kapelu MADE IN 60’s.

Co je MADE IN 60’s?

Jedná se o Evženův boční projekt, který vznikl v roce 2009. Evžen kolem sebe seskupil profesionální hudebníky, kteří se nadchli pro jeho myšlenku živě hrát rockové pecky 60. let, které ovlivnily již několik generací muzikantů.

Evžen Hofmann

Evžen Hofmann

Pro Evžena je to srdeční záležitost. „Vyrůstal jsem na hudbě šedesátých let, kde mě inspirovaly osobnosti a kapely typu Jimiho Hendrixe, Led Zeppelin, Cream, Yardbirds a další. Je to pro mne návrat do mladších let, kdy jsem začínal a s Made in 60´s se snažím tyto nesmrtelné songy prezentovat vlastním způsobem.“ Z jejich koncertů srší energie a čistá muzikantská radost, kterou předávají publiku.

Novinkou v kapele je zpěvačka Romana Malá, která v případě potřeby alternuje Simonu Pavelkovou. MADE IN 60’s je kapela vhodná na soukromé párty, VIP večírky, městské a obecní slavnosti, motorkářské srazy a podobné akce, kde chtějí návštěvníci slyšet hity jako jsou Johnny B. Goode, Hey Joe, Foxy Lady, Crossroads, Son of a Preacher Man a spoustu dalších.

Nejbližší příležitost, kde bude moci kapelu MADE IN 60’s vidět naživo, bude 11. února v ostravském klubu Parník.

Video ukázka:

www.bandzone.cz/madein60s

Klub Parník – program: http://www.klub-parnik.cz/

Tak tolik od Honzy, zatím

M.