Na začátku března začne turné Arakain & Lucie Bílá XXXIII Tour 2015, na kterém budou Absolut Deafers opět hosty. Ti si pro své fanoušky připravili další ochutnávku z připravovaného CD a unikátní soutěž, která konečně vyřeší otázku, kdo je nejsympatičtější chlap turné.

Jiří "Cremil" Czyž - Absolut Deafers

Jiří „Cremil“ Czyž – Absolut Deafers

V hledání nejsympatičtějšího chlapa bude rozhodování o poznání složitější, a to zejména proto, že se kapela rozhodla vyřadit ze soutěže Honzu Toužimského.

„Vyřazení Honzy Toužimského je nutné, protože by určitě vyhrál a to se nám ostatním samozřejmě nelíbí. Jeho výhra by byla jasná, stejně jako Slavík pro Karla Gotta,“ směje se Radek „Rado“ Sněhota z Absolut Deafers.

Absolut Deafers zařazují do soutěže i chlapy, které na podiu při koncertech lidé neuvidí, ale mají je šanci spatřit před a po koncertu. Vyfotit se s nimi bude tedy o to složitější a fanoušci se budou muset snažit. Do soutěže tak Absolut Defaers ve spolupráci s Arakain zařazují ozdobu dámských ložnic a klasika Luboše Perničku, idola dívčích srdcí a klasika Kamila Hlaváčka, tajemného Zdeňka Baču a také velkého fešáka s romantickou duší Ondru Martínka.

Pro účast v soutěži stačí vyfotit na jednom z koncertů tohoto turné nejsympatičtějšího účinkujícího a tuto fotografii poslat na email soutez@absolut-deafers.cz. Po 15. květnu Absolut Deafers spočítá, počty fotografií jednotlivých adeptů a ten s největším počtem fotografií, bude vyhlášen jako nejsympatičtější chlap turné.

plakat_turne Výherce kapela zveřejní na svém Facebooku a pro tři, kteří trefí správnou osobu, bude připravena odměna.

Možnost fotografovat mají fanoušci na těchto 24 zastávkách, a to od 6. března v Polné u Jihlavy do 15. května v Jindřichově Hradci!!!

6. 3. Polná, 7. 3. Kolín, 13. 3. Prostějov, 20. 3. Plzeň, 21. 3. České Budějovice, 22. 3. Praha, 24. 3. Brno, 2. 4. Ostrava, 3. 4. Ústí nad Orlicí, 4. 4. Pardubice, 5. 4. Březolupy, 8. 4. Valašské Meziříčí, 9. 4. Hradec Králové, 10. 4. Benešov, 11. 4. Božkov u Semil, 15. 4. Česká Lípa, 16. 4. Litvínov, 17. 4. Bezno, 18. 4. Chodov, 28. 4. Frýdek Místek, 29. 4. Dolní Benešov, 1. 5. Klatovy, 2. 5. Písek, 15. 5. Jindřichův Hradec.

Absolut Deafers přináší na českou rockovou scénu mix syrové tvrdosti, melodiky a skvěle znějících metal-rockových riffů. Velkou zásluhu na celkovém dojmu má zpěvák Jan „Joker“ Jašek, kterému sekundují kytaristé Jiří „Cremil“ Czyž, Radek „ Rado“ Sněhota, baskytarista Aleš „Lemy“ Venglář a bubeník Václav Maďa.

Zdroj: Jana Vlčková – PRM Absolut Deafers

Zpracoval: Mathi