Opět přinášíme pár náhodnýych tipů od Vaška Votruby z In Motion Agency nejen pro ty mimo ostravské a přespolní, ale i pro ty, kteří nějak tráví svůj čas na cestách po naší matičce zemi. Hned v prvním příspěvku oslovíme spíše fanoušky písničkářství a státních svátků, no a v tom druhém se podíváme pod pokličku heavymetalové kuchyně, což možná potěší některé okované hospodyňky a význavačky tuzemské melodiky:

V pražském Music City Clubu vystoupí známý běloruský písničkář Todar Wajciushkewich!

Velmi speciální akce se uskuteční 25. března v pražském Music City Clubu. Od 19 hodin zde vystoupí běloruský písničkář Todar Wajciushkewich, který je známý svými politicky laděnými skladbami.

Todar produkuje velmi intimní a emotivní muziku, která dokáže pohladit po duši. Zároveň se jedná o nepřehlédnutelnou osobnost a velkého sympaťáka. Tuzemské posluchače by mohlo zajímat, že má Todar mimo jiné blízko k hudbě Jarka Nohavici – na youtube se dá nalézt například cover skladby Danse macabre.

Koncert bude mít zároveň slavnostní nádech, protože se uskuteční ku příležitosti 96. výročí vyhlášení Běloruské lidové republiky (25. března 1918).

Pokud si chcete užít osobitého a skutečně zajímavého umělce, neměli byste v Music City Clubu chybět. Vstupné bude 200 korun. Lístky můžete pořídit v předprodeji na https://goout.cz/cs/listky/todar-wajciushkewich/nie/.

ODKAZY:

MUSIC CITY CLUB – https://www.facebook.com/MusicCityClub

No a konečně:

Rise Of The Fallen pokřtí své nové CD v plzeňském Divadle Pod Lampou!

Creatures Within. Tak se jmenuje nové CD plzeňských melodiků Rise Of The Fallen, které bude pokřtěno 4. dubna v plzeňském Divadle Pod Lampou. Společnost jim budou dělat kapely Elementary, Concrete a Rentgen.

Creatures Within vznikalo koncem minulého roku v kolínském studiu Sklep. Jedná se o vůbec první koncepční nahrávku Rise Of The Fallen. Celkově na ní fanoušci naleznou čtyři skladby, z nichž dvě již byly zveřejněny na Bandzone.

Rise Of The Fallen jsou na scéně více než 4 roky. Stojí na pomezí hard rocku a metalu, přičemž velký důraz kladou na melodie a výrazný ženský zpěv. Texty jsou jak v angličtině, tak i češtině, což platí i o aktuálním nosiči. Nedílnou součástí jejich vystoupení bývají i pyroefekty. Ani na křtu tomu nebude jinak! Rise Of The Fallen

Domažličtí Elementary se pohybují ve vodách alternativního metalu. Poslední nahrávka s názvem 1/2 Vertebrae pochází z konce roku 2013 a opět nabízí osobitý žánrový mix s českými texty.

Našlapanou mašinu připomínají plzeňští Concrete, kteří jsou již letitou stálicí tuzemské core scény. Energická smršť potěší všechny návštěvníky, jež si chtějí na koncertě pořádně zaskákat.

Na melodičtější strunu brnknou Rentgen z Týna nad Vltavou. Jejich klasický heavy metal obsahuje všechny ingredience, jež mají žánroví fanoušci rádi – rychlá tempa, výrazná sóla a silné refrény.

„Celý večer bude stylově velmi rozmanitý, proto věřím, že bude pro návštěvníky dostatečně zábavný. Na všechny se moc těšíme,“ zve na křest baskytarista Václav Brůha.

ODKAZY A KONTAKTY:

E-MAIL – rotf@email.cz

BANDZONE – http://bandzone.cz/riseofthefallen

FACEBOOK – https://www.facebook.com/RoTF1

Václav Votruba

Tak, tolik směsice zase na chvíli od Vaška,

Mathi