V sobotu 6. června 2015 se na slovutném a legendami opředeném petřkovickém vrchu Landek uskuteční – pod taktovkou internetové stanice Radiocyp.cz a dua Kujóni – přátelské setkání, nazvané Sejdeme se na Landeku aneb Zpátky na stromy.

 

Hudební soirée se koná u příležitosti neformálního ostravského uvedení mini CD alba Nula pět, které nahrálo a vydalo duo Kujóni, a mírně opožděné připomínky 5. výročí existence internetové stanice Radiocyp.cz.

 

K poslechu a případně i k tanci zahrají:

 

Lukáš Bach (Ostrava)
Folk-(b)lues & Others. „A bacha na Bacha,“ zpívá kapela Kuličky v jednom ze svých nezapomenutelných songů. Ne, to není LaiBach! Nová tvář na scéně.

 

Jakub Tichý (Frýdek-Místek)

Folk-punkový písničkář. No comment.

 

Lesní směs (Ostrava)

Kulturně-sociální antropologie. Hudba (nejen) k přemýšlení. Nedávno vyšla povedená kolekce písní s příznačným názvem Osudy.

 

Kujóni (Frýdek-Místek; Ostrava)

Quasi Country & Easy Folk Music. Nefalšovaní a ryzí kamarádi táborových ohňů. Na Portě nic takového zaručeně neuvidíte a neuslyšíte!

 

Sraz je v sobotu 6. června 2015 v 18 hodin.

Za nepříznivého počasí se akce přesune o pár desítek metrů dál (a směrem dolů), a to do areálu hornického muzea (Landek Park), kde se nachází zkušebna (její součástí je venkovní krytá rampa, kterou lze využít – vše je domluveno) spřízněných kapel Ztráta paměti (Martin Návrat a spol.) a Jentakřvaaat (Chose & Co.).

 

Mapa ZDE.

 

Občerstvení a dobrou náladu si vezměte s sebou. Budete-li si chtít po akci „zajamovat“, přibalte si i hudební nástroje.

 

Vstupné: (dobro)volné                                            Změna programu vyhrazena

 

Informace: +420 739 920 545 

 

 

Video – Kujóni:

 

https://www.youtube.com/watch?v=ayUL39Kr1io