07.11.2012
Čas: 20:00
Místo: Garage Martinov
Vážení příznivci,
po roce opět přivítáme Martu Jandovou s její německou skupinou DIE HAPPY.
Život rockové kapely DIE HAPPY (Ger) se návratem frontmanky, půvabné Marty Jandové, zpět do Čech sice mírně zkomplikoval, Marta nejen, že se vrhla do porotcovského křesla megasoutěže „Česko-Slovenská Superstar“, ale také hraje hlavní roli v muzikálu divadla Broadway Mona Lisa, ale co by byl život Marty bez pořádného rocku, a tak i v tak nabitém programu si Marta na svou kapelu čas našla a nezanedbává ani rock´n´roll a koncertování. Jejich muzika je plná emocí, ucítíte z ní naději, touhu, úspěch, ale i selhání a zklamání. Je o lásce, o hněvu, o agresi, o smutku, o radosti. Je to zkrátka rock´n ´roll, bez kterého Marta ani kluci v kapele a ostatně ani nikdo z nás neumí a ani nechce žít!

„1000 gigs and more – Czech Tour“ to je podtitul turné, v rámci něhož DIE HAPPY odehrají hned 9 koncertů po celé ČR! Přijďte! DIE HAPPY startují svůj druhý tisíc koncertů právě u nás! Ať se jim to povede co nejlíp!

 POZOR! Předprodej vstupenek byl zahájen! V.I.P. vstupenky k sezení na balkoně s obsluhou v ceně 590,-Kč můžete koupit v Garage v Martinově u obsluhy baru!!!

Vstupenky, za super zaváděcí cenu, platnou do 31. 8. 2012, jsou k dostání v pořádající agentuře Pragokoncert, tel: 224 235 267 a 577 432 580, na e-mailu: mikeskova@pragokoncert.com, na webu www.mastersofrock.cz, a v předprodejních sítích Ticket-Art, Ticketpro a Ticketportal. Lístek v předprodeji je za 450,- Kč a VIP vstupenka na tribunu k sezení a s obsluhou je za 590,-Kč.


Váš klub