Známá česká indie rocková kapela je zpět v Ostravě!

Začátek: 20:00

V předprodeji od: 100 Kč

  • V klubu: 100 Kč
  • Hudební Svět (pod klubem): 100 Kč
  • CoolTicket.cz: 112 Kč
  • TicketPro: 125 Kč

Vstupné na místě: 130 Kč

THE PROSTITUES
http://bandzone.cz/theprostitutes

Alternativní rocková skupina The Prostitutes, nominovaná aktuálně na prestižní ceny hudební kritiky Apollo, představuje své nové jarní turné, jedno z největších v její dosavadní historii. Seznam aktuálních 15 koncertů ve třech zemích se možná brzy rozroste o další potvrzená data. Skupina představí zřejmě naposledy v ucelené formě program vycházející z aktuálního alba Deaf To The Call. Tomu se dostalo velm i dobrého přijetí u kritiky, mnoho výročních žebříčků postavilo album na přední příčku loňské domácí produkce. Album produkoval britský producent Youth stojící za alby Primal Scream, Futureheads, nahrávkami U2 nebo Depeche Mode, ale i za celým úspěchem The Verve. Sám je dlouholetým členem skupiny Killing Joke a s Paulem McCartneym má skupinu Firemen.
“Práci na albu jsme si užili a kapela se sehrála, alespoň podle nás, do nebývalé formy. Ale především se ty skladby prostě skvěle hrají živě.” říká Martin Destroyer, kytarista skupiny.
„Překvapilo mě, jak rychle se deska na koncertech chytla. Taky jsem rád, že tentokrát desku přivezeme do klubů, ve kterých jsme ještě nikdy předtím nehráli.“ říkál Luk.

DEAD POPES COMPANY
http://bandzone.cz/deadpopescompany

Jako host se představí všem známí Dead popes company.

DOLLS IN THE FACTORY
http://bandzone.cz/dollsinthefactory

Členové DITF spolu hrají přibližně dva roky. Na začátku tohoto roku nahráli za produkce Ecsona Waldeze EP s názvem Hurricane, ke kterému jeli stejnojmenné turné po celé ČR. Hráli po boku MIG 21, Toxique, Support Lesbiens nebo Goodfellas a vystupovali na několika festivalech např. Sázavafestu či Sweetsen Festu.