Vašek nám zaslal tentokrát asi, řekněme jistý špek, Vilda Čok:

Nezávislost, rebelství, individualita… Těmito slovy popisuje zpěvák a baskytarista Vilém Čok svůj nový projekt Best Rock Čok. Jak už název napovídá, jedná se o retrospektivní nosič, který mapuje Čokovu sólovou kariéru v letech 2002 až 2013. Krom toho na disku naleznete čtyři bonusy a jednu povídku. To ale není všechno! Nahrávka ukrývá ještě druhou placku – DVD s živákem a videoklipy. Pokud se chcete seznámit s muzikou, kterou Vilém Čok tvořil v uplynulých deseti letech, máte nyní ideální příležitost!

„Projekt jsem rodil téměř dva roky a jsem na své nové dítě patřičně hrdý,“ říká Vilém Čok, který zároveň upozorňuje, že je edice striktně limitovaná – náklad je pouze 500 kusů.

V bookletu nahrávky naleznete kompletní texty, fotoreport a milý dárek v podobě vstupenky na koncerty Viléma Čoka a jeho kapely BYPASS (neplatí pro festivaly).

A kde se dá Best Rock Čok pořídit? Pouze na koncertech či na webových stránkách www.vilemcok.com. Cena setu je 500 korun.

Vilém Čok vydal od roku 2002 tři našlapané desky plné divokého rocku: Běž pro ty šproty (2004), Černoška s obrovskejma kozama (2008) a Živá voda (2011).

 

Kontakt: www.vilemcok.com (e-mail – info@vilemcok.com)

Best Rock Čok můžete objednávat zde – http://www.vilemcok.com/500ks-brc.html

Václav Votruba (In Motion Agency)

www.inmotionagency.cz

Dokonce, cituji: „Pokud byste chtěli s Vildou podniknout rozhovor, tak se mu můžete ozvat.“

Tak snad nějak časem něco vymyslíme a uvidíme,

Mathi