Vašek, z In Motion Agency, nám opět poslal pár zajímavostí v oblastí hudebního dění. Tou první je tisková zpráva kapely Koneckonců z Jílemnice:

TISKOVÁ ZPRÁVA (9. 1. 2014) K novému singlu Spíš natočili jilemničtí Koneckonců i videoklip

Závěr roku 2013 byl pro rockovou partu KONECKONCŮ z Jilemnice poměrně hektický. Kapela ve studiu kuchtila svůj nový singl s názvem Spíš, který naváže na loňskou nahrávku Je to tak. Aby toho nebylo málo, rozhodli se kluci natočit ke své nové hitovce rovnou i videoklip. Těšit se můžete na další příjemnou písničku na pomezí rocku a popu!

„Premiéra nového klipu se uskuteční na našem webu www.koneckoncu.com, a to v neděli 12. ledna od 17 hodin,“ informuje zpívající kytarista Jan Holeček. „Následně video zveřejníme na kanálu Youtube a také na Bandzone.“ Koneckonců

Novinku nahrál Jan Chadim, přičemž o mix a mastering se postaral Milan Lamač ze studia Hitmakers. Kromě nahrávky pořídila kapela ke konci roku i sérii nových promo fotek, které taktéž naleznete na jejích oficiálních stránkách.

Historie KONECKONCŮ sahá až do roku 2004, kdy se sešla parta nadšenců, která měla stejný cíl – dělat muziku. Debutové album přišlo ale až o šest let později. Deska s názvem Začátek představila vyzrálou kapelu s vlastní tváří, tahem na branku a schopností napsat slušný hit. Ostatně skladba Touha rotovala hned v několika rádiích.

Z hlediska živého vystupování patří KONECKONCŮ k aktivnějším kapelám. V lednu je můžete vidět například v Liberci, Tanvaldu či Kolíně.

KONTAKT:

Mail - koneckoncu@volny.cz

Web – http://www.koneckoncu.com/

Bandzone – http://bandzone.cz/koneckoncujilemnice

Druhou informací je koncert kapel v českobudějovickém klubu Fabrika, někdy koncem ledna:

TISKOVÁ ZPRÁVA (6. 1. 2014) THERMIT, HOMICIDE HAGRIDDEN (Thrash Storm Tour 2014) – České Budějovice, mc Fabrika (27. ledna 2014)

Thrashový uragán se řítí na České Budějovice! Do jihočeské metropole dorazí dvojice řádně nadržených a energických thrash metalových kapel ze zahraničí. Polští THERMIT a italští HOMICIDE HAGRIDDEN rozpumpují 27. ledna Music club Fabrika!

Fabrika_ThrashStorm_270114_A3THERMIT pocházejí z Polska a na scéně jsou od roku 2009. Nejdříve hrnuli instrumentální thrash metal, což jim vydrželo dva roky. Změna přišla v roce 2011, kdy se za mikrofon postavil charismatický křikloun Trzeszcz. Nadupaný instrumentální základ skvěle doplnil a kapela od té doby jede jako dobře namazaná mašina! Rok 2013 pak THERMIT považují za zlomový, což dokládá i vynikající EP Encephalopathy, které mimo jiné obsahuje deseti minutovou skladbu Thermitallica. Nejde o nic jiného, než o povedený mix několika skladeb thrashových titánů Metallica. „Naším posláním je dokázat, že polská metalová scéna je stále na nejvyšší úrovni,“ říkají sympatičtí muzikanti. Své nasazení hodlají dokázat i ve Fabrice!

Italští HOMICIDE HAGRIDDEN hrnou syrovější formu thrash metalu, která připomíná například Slayer. Nekompromisní rychlost, kulometná sóla, vykřičený zpěv… Oproti THERMIT jsou HOMICIDE HAGRIDDEN o něco letitější. Debutové dlouhohrající album kapela vydala v roce 2005 v Japonsku! Poslední fošna US pochází z roku 2012.

Pokud chcete zažít prvotřídní thrashovou jízdu, dorazte 27. ledna do Fabriky! Vstupné je pouhých 80 korun!!!

ODKAZY:

THERMIT:

http://www.facebook.com/ThermiT

http://www.youtube.com/ThermiTofficial

HOMICIDE HAGRIDDEN:

http://www.homicidehagridden.com

http://www.facebook.com/HomicideHagridden

MC FABRIKA – www.mcfabrika.cz

Václav Votruba (In Motion Agency)

www.facebook.com/inmotionagency

Tolik zase pár nových událostí z oblasti rockové a metalové muziky,

Mathi