Vašek z In Motion Agency nám poslal jednu zajímavou záležitost, která zřejmě potěší rockové fanoušky a také generaci poněkud středních let, byť táto líbivá muzika může oslovit kohokoli, kdo vzpomene na kapely typu Europe a podobně:

WILD FRONTIER (GER), BLACK TIGER (CZ) – Bounty Rock Cafe, Olomouc (22. 3. 2014)

Když se řekne Wild Frontier, většině rockerů přejede příjemný mráz po zádech. Aby ne, v roce 1987 tak pojmenoval Gary Moore své legendární album, které patří vůbec k tomu nejlepšímu, co kdy na rockové scéně vzniklo. Fanoušci melodického rocku si ale jistě vzpomenou i na sympatickou partu z Německa, která na světová pódia vrthla v 90. letech. wild frontier

WILD FRONTIER už na desce One Way To Heaven z roku 1995 dali jasně najevo, že se hodlají zařadit po bok například svých krajanů Bonfire. Povedlo se! Výborné hity, našlapané desky, skvělé koncerty! WILD FRONTIER jsou rocková pecka, která nestárne! 22. března se chlapi vůbec poprvé podívají do České republiky – zahrají v olomouckém Bounty Rock Cafe!

WILD FRONTIER sázejí na příjemné skladby s výbornou produkcí. Kromě zmíněných Bonfire připomínají například Bon Jovi či starší Europe. Zkrátka kapela jak stvořená pro stadiony! Jistotou je pak skvělý zpěvák – Jens Walkenhorst, který zároveň drhne kytaru.

Kapela má na kontě několik alb, k nimž natočila i videoklipy. Ty najdete například na Youtube! Prozatím poslední fošna vyšla před dvěma lety. WILD FRONTIER se s ní opět trefili do černého! Hymnické skladby, skvělý zvuk, nezaměnitelný feeling…

O support se v Olomouci postarají místní BLACK TIGER, kteří s k hlavním hvězdám náramně hodí! Příjemný rock, který zní přesně jak z 80. let. Kapela stihla hrát už s několika významnými soubory – například s Pretty Maids či Mikem Trampem!

Foto: archiv kapely

ODKAZY:

BOUNTY ROCK CAFE – http://www.bountyrockcafe.cz/

tak tolik zase z rocku,

Mathi