Vašek z In Motion Agency nám opět poslal zajímavé info:

Tři roky po vydání debutového matroše Chyba v Matrixu se neratovičtí punkeři DESORT vracejí s novou fošnou! Ta dostala název Mediocore a obsahuje šest melodických vypalovaček, které vznikaly na přelomu roku ve studiu Rápotice. Pokud se vám líbila předchozí tvorba kapely, novinka vás nezklame. Právě naopak! Kluci pokračují ve starých kolejích, ale muzikantsky jsou zase o krok dál.

„Žánrově na předchozí album navazujeme. Na novince jsme si ale dali více záležet. Je propracovanější a má lepší zvuk, takže posun směrem nahoru je znát,“ řekl basák Petr. Desort

Mediocore si můžete koupit na koncertech kapely, a to za pouhých 50 korun! Vzhledem k tomu, že album vyšlo formou elegantního digipacku, je to cena více než symbolická. Kdybyste i přesto s koupí váhali, můžete si desku, která byla pokřtěna koncem dubna v klubu 007 na Strahově, alespoň stáhnout na Bandzone profilu kapely – http://bandzone.cz/desort.

DESORT na scénu vtrhli v roce 2009. Už o rok později naplno řádili na koncertních pódiích a zaznamenávali první ohlasy. Doposud odehráli více než 80 akcí. Debut Chyba v Matrixu vydal oblíbený punkový label Cecek Records.

Mediocore obsahuje následující skladby: Seriál, Jízda, Apatie, Princ, Nevzdávám a Moment.

ODKAZY A KONTAKTY:

E-MAIL – desort.band@gmail.com

BANDZONE – http://bandzone.cz/desort

FACEBOOK – https://www.facebook.com/pages/DESORT/387164584781?ref=ts&fref=ts

Václav Votruba

Tak tolik zase,

Mathi