Opět tady máme pár, snad zajímavých novinek ze zahraničí, které snad potěší vyznávače metalové hudby. Tou první je, jak jste již někteří zvyklí tisková zpráva od Václava Votruby z In Motion Agency o tom, že:

Italské metalové tornádo KAOSMOS zasáhne Slovensko!

Že Itálie je z hudebního hlediska pouze Eros Ramazzotti či maximálně Lacuna Coil? Omyl! Špageťáci se umějí obout i do pořádné metalové vřavy! Důkazem je smečka KAOSMOS, která drtí naprosto nekompromisní směs heavy a thrash metalu. Tato partička se letos již prodrala Českou republikou a zanechala dobrý dojem. Nyní se chystá na Slovensko! Těšte se na pořádný mazec! Kaosmos

Slovenské mini-tour se uskuteční 20. až 22. června. První vlaštovkou bude koncert v klubu Tirish v Banské Bystrici! O den později italský metal zaburácí v Humenne a finální párty vypukne v Bratislavě! Narazte sudy, připravte řepy a nachystejte si dobrou náladu. Tito sympaťáci vás dostanou!

KAOSMOS hrají takřka deset let. Za tu dobu sice příliš studiového materiálu nevyprodukovali, ale o to aktivnější byli na koncertních prknech! Pokud si kapelu chcete i tak vychutnat z domácích reprobeden, zkuste si sehnat bezejmennou placku z roku 2012. Pětice songů vás nakopne, pobaví a naladí na správnou strunu.

KAOSMOS mají rádi metal, pivo, dobrou náladu… Přijďte je podpořit a dokázat, že jste na stejné vlně! Turné se uskuteční pod patronací Black Cloud Picture!

TURNÉ:

20.6. – Banska Bystrica (SK) @Tirish

21.6. – Humenne (SK) @Live Club

22.6. – Bratislava (SK) @U Ocka

ODKAZY A KONTAKTY:

KAOSMOS – https://www.facebook.com/KaosmosOfficialFanPage?fref=ts

E-MAIL – palatinusbooking@gmail.com (Black Cloud Picture)

BLACK CLOUD PICTURE – www.blackcloudpicture.com

Václav Votruba

Takže kdyby jste náhodou někdo v tuto dobu to brali směrem na termální koupele či do Slovenského ráje a podobně a přepadl vás absťák po metalové hudbě, tak víte určitě, na kterém odpočívadle trochu spočinout ;-)

*  *  *

ovenizerDalší z věcí, kterou při této příležitosti je zpráva, kterou jsme obdrželi přes Facebook je představení se mladé melodic-post metalové trojice z finského Tampere, kapely Ovenizer, kterou nám zaslal Panu Kivisto, kytarista skupiny. Věřím, že táto, soudě tak i podle data založení, poměrně nová hudební skupina může zaujmout některé naše hudební producenty z vod klubové hudby a případně i časem vyplnit jisté místo v programu a ono, co si budeme lhát, trochu toho severského osvěžení v horkých letních dnech a schlazení horkých metalových upocených hlav jistě může přijít kolikrát vhod.

No a pokud by hudba této finské trojice kohokoliv a  z jakéhokoliv důvodu kdo ví jak zaujala, tak se lze obrátit na:

Music: ovenizer.bandcamp.com
Contact: ovenizerband@gmail.com

Tak tolik dnes ze zahraniční hudební scény. Jsme rádi že můžeme opět udělat úslužnou práci

Mathi