Dnes tady máme nějaké info od Kristýny:

Mladá indiepopová pětice The Places z Ostravy v tom má jasno; chce obšťastňovat své lokální publikum vlastní hudbou tak často, jak to jen jde. Tento příslib pak plní minimálně každoroční červnovou session v undergroundovém klubu Hudební bazar, jež se stala již tradicí. Že se však letos bude přeci jen jednat o unikátní záležitost, potvrdil i bubeník kapely Martin Hampel. „Tím, že je to tradiční akce, kterou každým rokem sami pořádáme, zahrajeme jak starší kusy, které v současné době hrajeme buď velmi ojediněle anebo vůbec, tak i věci novější, konkrétně z posledního EP (recenze na EP ’13),“ dodává. Protože jsou ale The Places velmi aktivní po všech stránkách, je dost možné, že se návštěvníci dočkají i prvních ukázek z chystaného alba. Bude to tedy pravděpodobně jediná možnost, kdy si vychutnat zatím neslyšené, čerstvé skladby ještě před vydáním novinky. „Dá-li bůh, možná zazní i něco úplně nového, co by se případně mohlo objevit na první desce, kterou se chystáme začít dělat v průběhu léta,“ potvrzuje Martin. hb

Hudební bazar bude v daný večer však hostit i dalšího interpreta, nadějného písničkáře jménem Thom Artway, který se poslední rok intenzivně věnoval buskingu v australských ulicích. Pokud je vám toto jméno povědomé, nemusíte dále bádat – Thom Artway totiž přispěl svou trochou i do soundtracku k filmu Křídla Vánoc.
„Hosta jsme nikdy dřív v Bazaru neměli, Thom je historicky první,“ přiznává ojedinělost tohoto koncertu Martin. „Uvede publikum do té správné atmosféry. Já osobně se na jeho set těším.“

Jak už je v Hudebním bazaru zvykem, koncert začíná odbitím osmé hodiny večerní, vstupné je dobrovolné a atmosféra více než přátelská.

Pokud nemáte na pátek 20. června plány, neváhejte a nasedněte na vlak směr Ostrava. Proč? Odpovědí nechť jsou vám předešlé řádky. Vítáni jsou všichni příznivci dobré hudby.