Ostravský klub Barrák nezahálí ani v létě a nachystal si několik koncertů i na dobu prázdnin. Jedním z nich bude hned v pondělí 7. července koncert bostonské hardcore kapely Death before dishonor.

Death before dishonor nejsou na světové scéně žádným nováčkem. A od roku 2005 stihli objet všechny kontinenty nejen po boku kapel jako Agnostic front nebo Terror. Jsou pravidelnými účastníky velkých festivalů a v České republice je měli fanoušci možnost vidět například na Mighty sounds nebo festivalu Pod parou. Jejich koncert před více než 3 lety v Opavě také sklidil úspěch a nyní se znovu vrací na severovýchod České republiky, aby se svým nekompromisním hardcore opět smetli místní publikum.

Death before dishonor ovšem v tento den nevystoupí sami. Na večerním programu jsou samozřejmě i další neméně kvalitní kapely. První z nich jsou pardubičtí Streetmachine, kteří mají v Ostravě silnou fanouškovskou základnu, a jejich produkce dosahuje čím dál lepších kvalit. Dále pak Filthyminds z Brna, kteří po odvolaném koncertě znovu dorazí rozbořit Ostravu, tak jak to mají návštěvníci jejich koncertů rádi a celý večer otevře nová svěží krev v podání Eat me fresh z Mariánských Lázní.

První kapela večera odstartuje přesně v 19:30 a vstupenky je možné si již nyní zakoupit od 190,- Kč v předprodeji v klubu a v hudebninách pod klubem, popřípadě prostřednictvím sítě Eventim.