A další věc ještě:

Kultovní nizozemský písničkář Tim Vantol vystoupí v Praze a Brně!

Dokáže svojí muzikou pohladit, vyloudit úsměv na tváři a pobavit v pochmurných dnech. Nizozemský písničkář Tim Vantol je zárukou naprosté pohody a velkého hudebního zážitku! Momentálně se nachází na turné po Evropě, které zahrnuje Německo, Švýcarsko, Itálii či Španělsko. 10. a 11. září se na pouhé dva koncerty zastaví také v České republice! Vystoupí v pražském Cross Clubu a brněnské Melodce.Tim Vantol

Tim Vantol v roce 2009 překvapil velmi vyzrálou a skvělou debutovou deskou Road Sweet Road, která ho představila jako charismatického frontmana a hlavně vyzrálého písničkáře. V letošním roce Vantol vydal novinku, kterou nazval If We Go Down, We Will Go Together. Devítka výborných skladeb potvrdila, že je Tim Vantol jedním z nejzajímavějších úkazů na evropské folkové scéně.

V Praze s Timem Vantolem vystoupí hned několik hostů. O punkovou pařbu s nádechem alternativního rocku se postarají pražští Worldhood a ze Slovenska dorazí folk-punkové partičky Intercity a Dáša Fon Fľaša, které Vantola doprovodí i o den později v Brně.

Tim Vantol je už nyní kultem, který milují posluchači klasického folku, ale i fanoušci rocku, punku či HC. Ostatně právě na této scéně má Vantol kořeny! A to nejlepší na konec – vstupné na obě akce je zdarma! V Praze se začíná ve 20 hodin, v Brně o půl hodiny dříve.

Akce se uskuteční pod patronací agentur Black Cloud Picture, Brainwave Production a fotografky Rusty Shepherd.

ODKAZY A KONTAKTY:

TIM VANTOL – www.facebook.com/timvantol

WORLDHOOD – www.facebook.com/worldhoodoftheworld

INTERCITY – www.youtube.com/watch?v=DqsZ9aoSZnM

DÁŠA FON FĽAŠA – www.bandzone.cz/dasafonflasa

BLACK CLOUD PICTURE – www.blackcloudpicture.com

BRAINWAVE PRODUCTION – https://www.facebook.com/BrainWaveProduction

E-MAIL – palatinusbooking@gmail.com (Black Cloud Picture)

 

Václav Votruba