Máme tady zase nějaké drobnůstky z metalové „předvolební“ hudební scény od Vaška z In Motion Agency. Tou první je, že:

Thrasheři Blamage představili nový klip ke skladbě Proč

Jedna z nejstarších a nejpůsobivějších památek v regionu Benešova nad Černou… Řeč je o kostelu svatého Vavřince v osadě Klení, který je poprvé zmiňován již v roce 1352. Právě sem si českobudějovičtí Blamage přivezli nástroje a přímo v interiéru této krásné památky rozpoutali thrashové peklo. Vznikaly zde totiž záběry pro video ke skladbě Proč, která pochází z připravované desky Bez pravidel!

Na natáčení klipu, který vznikl pod taktovkou firmy Magic Pictures, se podílel poměrně velký tým lidí. Celá řada z nich si zahrála ve smutečním průvodu, jenž tvoří páteř dějové linky videa. Blamage v Klení

„Musíme poděkovat Spolku pro záchranu budovy kostela v Klení, že nám dovolili v prostorách této krásné památky natáčet. Byl to pro nás nemalý zážitek,“ řekl zpěvák Blamage Milan Černoch.

Klip měl premiéru 4. října v českobudějovickém klubu K2, ve kterém Blamage zahráli společně se spřízněnými Warhawk a Satycarion. Později byl zveřejněn také na Youtubu.

Deska Bez pravidel!, jejíž vydání je na spadnutí, vznikala ve studiích Loco a Eagle. Nová řadovka naváže na tři roky staré album Valkýra, které mezi fanoušky zaznamenalo úspěch. Na desce se představí nový kytarista Robin Kopřiva a bubeník Jarda Rod.

KONTAKTY A ODKAZY:

Klip Proč si kromě jiných stránek kapely můžete shlédnout i zde:

Web: http://www.blamage.cz/

Bandzone: http://bandzone.cz/blamage

E-mail: milan.cernoch@kontaktservis.cz (Milan Černoch)

* * *

No a tou další z věcí od Vaška Votruby je, že:

A SweetWater Trick zveřejnili dvě skladby z připravované desky

Tvrdší a zároveň melodičtější… Velešínští A SweetWater Trick představili dvě nové skladby, které mají sloužit jako ochutnávka z připravované desky. Ačkoliv i nadále zůstávají věrni svým kořenům, snaží se posouvat své hranice a nahlížet do nových teritorií. Skladby OPS a I deserve my Life mohou svojí rozmanitostí některé fanoušky překvapit.

A SweetWater TrickZatímco první zmiňovaná představuje křehčí tvář souboru, s I deserve my Life se A SweetWater Trick vrhají až do metalové moderny. Oba songy, které kapela pořídila v domácím studiu, si můžete poslechnout na http://bandzone.cz/asweetwatertrick.

Myslím si, že podobnou muziku u nás příliš kapel nehraje,“ řekl baskytarista Jiří Jantač. „Čeká nás ještě ale hodně práce, abychom náš styl nadále rozvíjeli.

Kapela sice používá celkem přímočaré postupy, ale nebojí se pracovat se zajímavými aranžemi, čemuž napomáhá i zapojení cella, které není v podobné muzice často ke slyšení. Jelikož je těžké určit styl, který A SweetWater Trick produkují, označují sami sebe za crossover.

Před několika dny kapela také angažovala manažera. „Stal se jím Petr Chalupný, který má řadu zkušeností, hlavě tedy s kapelou Bags. Jsme rádi, že na naše oslovení reagoval kladně,“ uvedli A SweetWater Trick.

KONTAKTY A ODKAZY:

Facebook: https://www.facebook.com/aswtcz

Bandzone: http://bandzone.cz/asweetwatertrick

E-mail: manager@bagsmusic.cz

Václav Votruba

Tak tolik zase na chvíli od Vaška,

Mathi