Máme tady opět nějaké info od Vaška z In Motion Agency, konkrétně, že:

Rock´n´rolloví neurvalci Suicide Bombers rozparádí pražský Music City Club.

Sebevědomí jim v žádném případě nechybí. A vlastně se ani není čemu divit. Suicide bombers

Na norskou rockovou smečku Suicide Bombers jsou jen samé skvělé reference. Jejich kytarová a přímočará muzika navazuje na to nejlepší z Kiss či Mötley Crüe, skladby jsou hitové a koncerty pořádně žhavé. Přesvědčit se budete moci 3. dubna v pražském Music City Clubu a o den později ve Zkušebnách Praha.

Suicide Bombers momentálně prezentují novinku The Sex Tapes, která navazuje na tři roky starou desku Criminal Record. Glamová smršť obsahuje všechny ingredience, které žánroví fanoušci milují – sex, chlast a večírky. Zkrátka nefalšovaná exkurze do 80. let.

Akce v Music City Clubu odstartuje ve 20 hodin. Jako první na scénu nastoupí rockoví Codenter, v jejichž čele stojí zpěvačka Eliška Dušková. O hodinu později všechny náročnější posluchače potěší progresivní Deep Stare. Suicide Bombers se na pódium přiřítí ve 22 hodin a předvedou hodinovou show.

O den později norské divočáky doprovodí rockové partičky Battlefield a Straposféra.

Suicide Bombers sami sebe označují za nejvýbušnější rock´n´rollovou kapelu. Tento mejdan byste si neměli nechat ujít! Vstupné je 100 korun a lístky můžete pořídit v předprodeji na GoOut.

ODKAZY:

MUSIC CITY CLUB – https://www.facebook.com/MusicCityClub

SUICIDE BOMBERS – http://www.thesuicidebombers.com/

Václav Votruba

Takže pro rockery možná severská lahůdka.

M.