V pátek 23.10.2015 se téměř po roce vrací do ostravského klubu Barrák legendy českého funky – J.A.R. v rámci svého „Napnutí k prasknutí tour“.

Sama kapela k tomuto turné říká: „Slovo J.A.R. je mnoha lidmi vnímáno jako něco velmi záhadného, protože ani po desetiletích existence ještě nikdo nepřišel na kloub tomu, o co této vlastně kapele jde – chce publikum pobavit, poučit, zesměšnit nebo mu jenom zahrát?! Podzimní tour J.A.R. vám totiž chce srozumitelně vysvětlit, co to znamená „myslet jarovsky“, jak to vzniká, čím se to odlišuje od běžného myšleni a jestli je možné hrát dadaistický funk? Zkrátka, nikdo nesmí odejít nepoučen! Všichni členové kapely jsou napnuti k prasknutí, zda se jim to povede. Á propos, výše IQ publika ani hudebníků není nijak limitována)“.

Můžete se tedy sami přesvědčit jestli to J.A.R. dokážou a odejdete poučeni. Po koncertě se můžete opět těšit na afterparty Michala Viktoříka, která po minulém koncertě sklidila velký úspěch.

 

Vstupenky na koncert je možné pořídit od 330,- Kč v klubu, v hudebninách pod klubem, prostřednictvím sítě Eventim a prostřednictvím SMS ticket. Na místě pak budou k dostání za 390,- Kč.

Více na: http://www.barrak-club.cz/       Autor:Marcel Palovčík