Tentokrát trochu z jiné misky:

„Ahoj, dnes posílám tiskovou zprávu, která se týká přímo mě :-) Vyšel mi debutový román s názvem Na pokraji. Velmi si cením jakékoliv podpory! Moc děkuji…“

Václav Votruba

Takže, proč by ne, že? ;-) :

Novinář a muzikant Václav Votruba vydal svůj debutový román Na pokraji!

vaclav (2) „Někdy mám pocit, že patřím do jiné doby. Třeba do doby, kdy po plátně pobíhala Grace Kelly a na pódiích zpívala Billie Holiday. Takže se vlastně touto knihou vracím domů…“ Těmito slovy uvádí českobudějovický novinář a muzikant známý z kapel Dark Angels a After Rain Václav Votruba svůj debutový román, který nazval Na pokraji. Kniha vyšla 26. září a vydalo ji nakladatelství Nová forma.

Knihu Na pokraji jsem dokončil zhruba před čtyřmi lety. Dodnes si pamatuji na pocit radosti, když jsem pod hrubý text napsal slovo KONEC. Tehdy jsem ještě nečekal, že se ke knize vrátím až za hodně dlouhou dobu. Chtěl jsem ji nechat uzrát, ale nakonec málem přezrála,“ směje se Václav Votruba, který se v uplynulých letech věnoval mnoha dalším projektům, kvůli čemuž se vydání Na pokraji neustále odsouvalo.

Před několika měsíci jsem si knihu přečetl a došel k závěru, že by byla škoda ji nevydat. Stála mnoho sil a ještě větší množství času. _vyr_1043votruba_obalka02Jsem skutečně šťastný, že se vše podařilo dotáhnout do konce a já tak držím v ruce svůj první román,“ říká Václav Votruba.

Kniha se dá koupit přímo na stránkách Václava Votruby – www.vaclavvotruba.cz či www.theoldstormrecords.cz. „Vím, že nejsem Stephen King či Ira Levin, takové ambice vážně nemám, ale snad někoho potěším,“ uzavírá Václav Votruba, který v nadcházejících měsících chystá několik dalších knižních projektů.

KONTAKTY A ODKAZY:

Web – www.vaclavvotruba.cz

FB – www.facebook.com/votrubacz

Tak zrobili zme co zme mohli a  děj se vůle vaše. A ať se daří!

Mathi