Zase máme tady nějaké ty novinky z IMA Promotion od Vaška a Petry, takže jen tak pro info, kdyby náhodou:

Carpatia Castle zveřejnili nový klip ke skladbě Carpatie!

Divoká Šárka, Klášterec nad Ohří, Horní Hrad… To jsou lokality, ve kterých se pořizovaly záběry pro nový klip mosteckých Carpatia Castle. Skladba má název Carpatie a dle pozitivní odezvy fanoušků se dá usuzovat, že se kapela opět trefila do černého. Carpatia Castle - natáčení klipu

„Premiéra klipu se oproti původnímu plánu malinko protáhla, ale myslím, že to vůbec nevadí. Chtěli jsme si video vypiplat a troufám si říct, že je výsledek parádní. Jsem pyšná… Fanoušci nás hned zahrnuli samými pochvalnými komentáři. To je vždycky skvělá hnací síla,“ říká zpěvačka Veronika Seidlová.

Natáčení bylo dle jejích slov dobrodružné. „Užila jsem si hlavně jízdu na koni. Natáčení s koněm jsem si neuvěřitelně přála. Byla to zábava. Tedy až na tu zimu, která tehdy vládla,“ směje se.

Skladba Carpatie se bude nacházet na nové desce, na které Carpatia Castle pracují. „Debutové album pro nás bylo zlomové, nemůžeme proto jeho nástupce podcenit. Nové skladby jsou ale skvělé, takže pevně věřím, že novinka nás zase posune o kus dál. Ostatně jak bude znít, přibližuje právě skladba Carpatie,“ upozorňuje Veronika Seidlová.

Carpatia Castle dnes patří k vůdčím souborům gothic rocku v Čechách. Mají za sebou hraní na mnoha prestižních akcích i vystupování v celostátní televizi.

Nový klip naleznete na adrese https://www.youtube.com/watch?v=BKTR3N6z4vU

KONTAKTY A ODKAZY:

Web: http://www.carpatiacastle.cz/

Facebook: https://www.facebook.com/carpatiacastle.cz

Bandzone: http://bandzone.cz/carpatiacastle

E-mail: info@carpatiacastle.cz

No a pak, že:

Tuzemští Silegrail chystají debutové album a prosí fanoušky o podporu!

Mladí čeští Dream Theater. Tak se občas mluví o pražských Silegrail, kteří v posledních měsících intenzivně pracují na debutovém dlouhohrajícím albu. Nehodlají nic podcenit, a tak se pustili do poměrně nákladné produkce, aby mohli konkurovat i světové špičce.

All3Vzhledem k tomu, že se jedná o podnik s nemalým rozpočtem, prosí nyní fanoušky o pomoc.

Na serveru Indiegogo spustili crowdfundingovou kampaň, jejíž cílem je vybrat 4 tisíce euro. Projekt naleznete na:

https://igg.me/at/silegraildebutalbum/x/14707297.

„Chceme, aby naše deska měla tu nejvyšší kvalitu. Bez podpory fanoušků progresivního rocku to ale nepůjde. Moc děkujeme všem, co nám pomohou zrealizovat náš sen,“ říkají Silegrail a dodávají, že peníze budou použity na mix, mastering, výrobu CD a dva videoklipy. Za zmínku stojí, že na albu bude i živý orchestr.

Silegrail jsou v této chvíli čtyřčlenní, přičemž kytarista Jakub Tirčo v kapele figuruje jako host. „Snažili jsme se sehnat také zpěváka, ale bohužel se nám nezadařilo. Najít skutečně kvalitního vokalistu a frontmana pro progresivní rock je opravdová výzva,“ zmiňuje klávesista Michal Worek.

Plánované album by mělo mít zhruba 60 minut. Sestava kapely je: Michal Worek (klávesy), Patrik Sas (bicí), Lukáš Čunta (basa) a Jakub Tirčo (kytara).

ODKAZY A KONTAKTY:

E-MAIL – info@silegrail.com

BANDZONE – http://bandzone.cz/silegrail

FACEBOOK – https://www.facebook.com/silegrail

WEB – http://www.silegrail.com/

Václav Votruba

Tož tak tolik zase zatím…

Mathi