Že je Plzeň líhní extrémního metalu, potvrzuje i nová kapela, za kterou stojí členové Return To Innocence či Mean Messiah – InnerSphere. Hladová šelma nyní nabízí své první minialbum, na kterém se nachází čtyři skladby (plus intro)!

Album nám natočil Dan Friml z Mean Messiah, který z nás za čtyři dny dostal to nejlepší. Odvedl velký kus práce! Jsme samozřejmě z výsledku nadšeni,“ uvádí bubeník Tomáš Lebenhart. Dodává, že je možné si EP objednat u členů kapely, nebo si ho zakoupit přímo na koncertě. A těch nebude málo, protože kluci hodlají nahrávku naživo podpořit na maximum.

Vyrážíme brázdit nejen republiku, ale chystáme se i do zahraničí,“ říká Tomáš Lebenhart. Právě v cizině se uskuteční i nejbližší koncert kapely – 19. listopadu InnerSphere zahrají v rakouském Grazu.

Na otázku, kdy se fanoušci dočkají dlouhohrajícího debutu, nedokážou InnerSphere v této chvíli odpovědět.14800788_920782238054375_669601672_n

Určite desku máme v plánu, ale sami ještě nevíme, kdy nastane její čas. Každopádně se na ní objeví jiné songy než na aktuálním EP,“ upozorňuje Tomáš Lebenhart.

Doplňme, že sestavu kromě Tomáše tvoří Tomáš Sršeň (ex-Mean Messiah), Míra Litomerický (Return To Innocence) a David Hradílek (Adagio Funebre).

Další skladby si lze již poslechnout na YouTube kapely InnerSphere, viz.:

https://www.youtube.com/watch?v=CTBZymaUpcs

https://www.youtube.com/watch?v=S49jpkjSxCs

ODKAZY A KONTAKTY:

E-MAIL – InnerSphereBooking@gmail.com

FACEBOOK – https://www.facebook.com/innerspheremetal/

Václav Votruba

Tak tolik z metalu zas,

Mathi