Vašek nám opět zaslal tipy na koncerty pořádáne v českobudějovickém klubu Fabrika:

SISTRUM, BEZ ZÁRUKY, QUO VADIS – České Budějovice, mc Fabrika (18. října 2013)

Rockový večírek vypukne v pátek 18. října od 20.00 v českobudějovickém Music clubu Fabrika.Fabrika_Sistrum_1013_A3

Na pódiu se vystřídají hned tři smečky – SISTRUM z Českých Budějovic, BEZ ZÁRUKY z Jindřichova Hradce a QUO VADIS z Chebu.

Ačkoliv se všechny tři kapely pohybují v rockových teritoriích, hudebně bude večer rozmanitý. SISTRUM si zakládají na progresivnější formě tohoto stylu. Kdo má rád české texty, jistě ocení i fakt, že kapela zpívá ve své rodné řeči. Stejně tak BEZ ZÁRUKY, kteří se věnují spíše alternativnější odnoži rocku. Ostřílení borci už prošli několika kapelami, takže zkušeností mají dost. Na internetu si můžete poslechnout ukázky z jejich prozatím poslední fošny Krysy v pohybu. QUO VADIS by pak měli potěšit uši fanoušků, kteří mají rádi klasický hard rock.

Celá akce vypukne ve 20 hodin. Vstupné je pouze 70 korun.

ODKAZY:

SISTRUM – www.bandzone.cz/sistrum

BEZ ZÁRUKY – www.bandzone.cz/bezzarukyestrankycz

MC FABRIKA – http://www.mcfabrika.cz/

 

FB událost: https://www.facebook.com/events/205487719632383/

DARK FEST II – České Budějovice, mc Fabrika (19. října 2013)

Fabrika_DarkFestII_1013_A3Metalový mini festival se po necelém roce vrací do českobudějovického Music clubu Fabrika. Jelikož lednový Dark Fest, na kterém vystoupily kapely jako Dark Angels, Interitus či Demencia Mortalis, zaznamenal slušný úspěch, rozhodli se organizátoři z řad českobudějovických DARK ANGELS z akce udělat tradici. Druhý Dark Fest se uskuteční v sobotu 19. října. Sestava je tentokrát následující: INTERITUS, CARPATIA CASTLE, NO BELIEF, ABYSS a DARK ANGELS.

 

Domácí DARK ANGELS momentálně prezentují svoji letošní desku Bittersweet Devotion, kterou mnozí považují za jejich přelomovou. Nahrávka se objevila v distribuci několika renomovaných zahraničních labelů, přičemž i kritici se k ní postavili kladně. Kapela už nyní intenzivně pracuje na novém materiálu, který by ráda vydala v polovině příštího roku v rámci deseti let DARK ANGELS. Několik novinek zazní už na DARK FESTU II.

 

INTERITUS jsou tuzemskou metalovou stálicí. Za sebou mají několik desek a plno koncertních úspěchů. V současné době s nimi opět zpívá původní zpěvačka Jana Zahradníková.

 

CARPATIA CASTLE je nový tuzemský gothický objev. Kapele v čele se zpěvačkou Veronikou Seidlovou sází na české texty a vyšperkovanou image. Jejich vystoupení jistě bude zážitkem!

 

NO BELIEF zastupují českobudějovickou death metalovou scénu. Kapela složená převážně z muzikantů Dark Angels stále prezentuje své debutové album Silent Doom.

 

Novým úkazem na tuzeské death/doom scéně jsou ABYSS z Chodské Lhoty, kteří v těchto dnech vydávají své debutové demo.

Akce vypukne již v 19.30. Vstupné je 100 korun.

ODKAZY:

DARK ANGELS – www.bandzone.cz/darkangels

INTERITUS – www.interitus.com

CARPATIA CASTLE – www.carpatiacastle.cz

NO BELIEF – www.bandzone.cz/nobelief

ABYSS – www.bandzone.cz/abysschodskalhota

MC FABRIKA – www.mcfabrika.cz

FB událost: https://www.facebook.com/events/360475130752885/?fref=ts

Václav Votruba (In Motion Agency)

www.facebook.com/inmotionagency

Zpracoval Mathi