Tentokrát nám Vašek poslal upoutávku na blížící se koncert v Olomouci, takže fanoušci blues rocku zpozorněte:

Ačkoliv je mu pouze 25 let, už nyní patří mezi nejnadějnější jména na světové blues – rockové scéně. Ryan McGarvey z Nového Mexika má za sebou několik významných úspěchů. Tím zlomovým byla účast na prestižním Crossroads Guitar Festivalu, který pořádá Eric Clapton. Porazil tehdy čtyři tisíce konkurentů. Za zmínku určitě také stojí vítězství ve čtenářské anketě amerického časopisu Guitar Player v kategorii Nový talent roku 2013. Jak to Ryanovi hraje, se nyní budete moci přesvědčit i vy! Nová bluesová hvězdička přijede 5. listopadu do Olomouce, kde vystoupí v místním Bounty Rock Cafe!!!

Ryan McGarvey na svém aktuálním turné propaguje novinkovou desku Redefined. Ta sklízí u kritiků úspěch. Kytarista na ní opět potvrdil, že je s jeho talentem nutné počítat. Není divu, že je leckdy srovnáván například s Joe Bonamassou, který je dnes považován za jednoho z největších bluesových kytaristů vůbec. Ostatně právě s tímto muzikantem z Black Country Communion si Ryan už několikrát zahrál.

Pokud máte rádi blues či hard rock, ale u kytarových hrdinů se bojíte, že bude koncert instrumentální, můžeme vás ujistit, že Ryan taktéž zpívá. Právě jeho zpěv v kombinaci s vynikající kytarou chválí kritici po celém světě.

Blues/rock té nejvyšší kvality vypukne v Bounty Rock Cafe od 20.00!!!! Vstupné je 350 korun.

ODKAZY:

RYAN MCGARVEY – http://ryanmcgarvey.com/

BOUNTY ROCK CAFE – http://www.bountyrockcafe.cz/

FB událost: https://www.facebook.com/events/680124161998590/

Václav Votruba (In Motion Agency)

www.inmotionagency.cz

Tak tolik zase

Mathi