Vašek z IMA (In Motion Agency) nám zaslal upoutávku na jednu akci v Praze. Tentokrát pro fanoušky pop-rocku, takže milí punkeři a metalisti, klidně si tentokrát na chvíli můžete dát nohy na stůl, ruce za hlavu, zapálit cígo a věnovat se jiným stránkám, jenž vám přinesou to, co vy rádi. A milí ostraváci a přespolní a přessilniční a dálniční, leda že byste jeli třeba zrovna do Prahy něco vyřizovat, zařizovat a podobně:

Velký pop-rockový večírek vypukne ke konci března v Praze! Síly spojí hned čtyři pražské kapely, které slibují maximální možný zážitek – MAGNETIKUM, LUXUS, INSTINCT a SAN SET. Pokud máte rádi příjemnou a neoposlouchanou kytarovou muziku, neměli byste 27. března v pražském Futuru chybět!

„Záměrem je promíchání fanoušků všech čtyř kapel. I proto jsme nezveřejnili pořadí, v kolik kdo bude vystupovat,“ zmínil organizátor a bubeník kapely MAGNETIKUM Ondřej Rechner. MAG_poster_futurum_4kapely

Podle jeho slov bude večer výjimečný hned v několika směrech. MAGNETIKUM zde odehrají jeden z mála letošních koncertů. „Na podzim totiž chystáme 100. koncert, a to v opravdu velkém stylu! Už nám jich do stovky příliš nezbývá, takže moc příležitostí, kde nás do té doby vidět, již nebude,“ řekl Ondřej Rechner a dodal, že kapela předvede hlavně nové skladby, z nichž některé se brzy objeví na plánovaném EP.

SAN SET mají v zádech debutové album Světlo. To bylo pokřtěno před měsícem. Krásné skladby, intimní atmosféra, skvělá zpěvačka… Tohle vás pohladí!

INSTINCT, kteří se také pohybují v pop-rockových vodách, jsou sice z Prahy, ale za mikrofonem stojí Lukáš Ciho, tudíž jsou texty ve slovenštině. „Kapela se ve Futuru představí s novým klávesákem a novými aranžemi svých hitů,“ zmínil Ondřej Rechner.

Nejvíce roztančenou skupinou pak budou LUXUS, kteří se dotýkají i funky, díky čemuž večer ještě více osvěží. „LUXUS je jistota, že to bude pořádná párty! Všechny kapely jsou poskládané dohromady tak, aby si všichni užili pestrou a kvalitní muziku,“ řekl Ondřej Rechner.

Chcete si užít mladou pop-rockovou krev? Nyní máte ideální příležitost! Akce začne v 19:30 a vstupné je 100 korun.

ODKAZY:

MAGNETIKUM – www.magnetikum.cz

SAN SET – http://bandzone.cz/sanset

INSTINCT – http://bandzone.cz/instinct

LUXUS – http://bandzone.cz/luxus

Václav Votruba

Tak tolik zas o tom, co může být potom,

Mathi