Přišlo nám opět nějaké info od Vaška z In Motion Agency, takže zase něco nového a zajímavého co jistě ty vaše tzv. „vymlácene metalové palice“ potěší:

Cyber metalová úderka Khadaver připravuje novou desku!

Na materiálu pro plánované koncepční album momentálně maká slovenská electro metalová smečka KHADAVER.

Kapela hodlá svojí novou deskou navázat na dva roky starý albový zářez New World Disorder, který byl kladně přijat jak žánrovými fanoušky, tak i kritiky. Posluchači se tak mohou opět těšit na pikantní směs elektroniky s extrémním metalem.

„Plánujeme studio navštívit na podzim,“ zmínil kytarista Nihil Nix a dodal: „Oproti New World Disorder bude novinka více kytarová, industriální a symfonická. Veškeré detaily, ať už příběh, artwork a tak dále, zveřejníme v průběhu roku.“

Alespoň malou představu o tom, jak asi deska bude znít, si ale můžete udělat už nyní. KHADAVER totiž na Youtube zveřejnili živou verzi nové skladby Zeroborn.

 

KHADAVER vznikli v roce 2006. Kapelu tehdy založil Nihil Nix. Původně se jednalo pouze o projekt, který se ale hned záhy změnil v regulérní kapelu. První oficiální nahrávkou se stalo demo Beta Version, které vyšlo v roce 2008. Kritici debut chválili, někteří neváhali udělit i nejvyšší hodnocení! Na dlouhohrající fošnu si ale fanoušci museli počkat až do roku 2012. K titulní skladbě New World Disorder muzikanti natočili i videoklip, který momentálně na Youtube atakuje hranici 12 tisíc návštěvníků. Khadaver

KHADAVER nedávno také zveřejnili své nové webové stránky, které naleznete na www.khadaver.com.

Sestava:

Nihil Nix – kytara, klávesy, Syonix Khalt – zpěv, baskytara, Cyanide Dreth – kytara, Luxin Tenebris – bicí

Kontakt a odkazy:

Web: www.khadaver.com

Bandzone: http://bandzone.cz/khadaver

E-mail: info@khadaver.com

Václav Votruba

Tak tolik zase z hudebního dění kapel

mathi