Carodejales2014-160x45 TZ: Superhvězdy garage punk rocku THE HIVES(SWE) zahrají 30.4.2014 v Brně!

Jedna z největších světových ikon garage punk rockové scény, švédští THE HIVES spojují strohé drtivé kytarové riffy a hystericky exaltovaný zpěv s image seriózních hudebníků symfonického orchestru ve smokingu a cylindru, žáčků nedělní školy nebo černobílých toreadorů. Jejich divoká a neuvěřitelně energická show patří mezi to nejlepší co na současné světové rockové scéně vůbec můžete zažít! Prodali miliony svých alb po celém světě, mají pevné místo mezi headlinery mnoha světových festivalů, oslnili mj. na ROCK FOR PEOPLE 2007, a letos budou mít v Česku jedinou koncertní zastávku 30.4.2014, kdy vystoupí jako hlavní hvězdy sedmého ročníku Brno City Rock Festivalu ČARODĚJÁLES 2014. THE HIVES debutovali v r. 1997 albem „Barely legal“ a postupně vydali 5 studiových alb( poslední v r.2012 „Lex Hives“), jejichž prodeje jsou multiplatinové a jsou majiteli několika světových megahitů např.: „Walk Idiot Walk“, „Hate To Say I Told You So“ či „Tick Tick Boom“. Absolvovali nespočet turné po celém světě. Na ČARODĚJÁLESu 2014 odehrají plnohodnotný koncertní set. – http://www.thehivesbroadcastingservice.com/

Z dalšího programu festivalu:

Finská crossover legenda WALTARI , v tuzemsku, a obzvláště v Brně vždy velmi oblíbená, dorazí se speciálním programem postaveném na nejslavnějším albu Torcha! Ten předvede pouze na jednom koncertu v rodných Helsinkách a na ČARODĚJÁLESU 2014!

Jejich osobitá směs hard rocku, metalu, disca, hip hopu, techna a worldmusic je natolik nadčasová , že nadchne nejen pamětníky „devadesátek“ ale oslovuje rockery napříč stylovým i věkovým spektrem.

Ze Slovinska přivezou svůj Ska Punk Hard Core Reggae Metal, vypilovaný stovkami koncertů na evropských festivalech, i v Česku už dobře známí ELVIS JACKSON.

Ještě více z jihu překvapivě přisviští elektrorockový nářez milánských F.O.O.S, spolehlivě zahánějící vzpomínky na typickou italskou pop music.

Nejpopulárnější česká punk rocková parta VISACÍ ZÁMEK se vrátí po dvou letech,Carodejales2014-360x360

poprvé se představí ska rockoví PRAGUE CONSPIRACY, speciálně pouze pro ČARODĚJÁLES obnoví své punkrockové trio z raných začátků post folkový „buránek“ XAVIER BAUMAXA, příležitost dostanou momentálně nejpopulárnější brněnské kapely ČANKIŠOU, POLETÍME? či MUCHA, ale i nejčerstvější mladá krev. Půlnoc odpálí závěrečnou pekelnou pyroshow světem protřelé black metalové legendy ROOT. Nebude chybět ocenění nejůžasnějších čarodějnic , občerstvení všeho druhu a mnohá další překvapení!

Cena vstupenek do 31.3 je pouhých 290,- Kč, do 29.4 360,- , v den konání 500,- Kč.

Předprodej v sítích TICKETPRO: http://www.ticketpro.cz/jnp/festivaly/hudebni/992190-carodejales-2013.html

a TICKETSTREAM:

Veškeré informace www.carodejales.cz

Přes Lucii Karafiátovou.

Mathi