Máme tady další zajímavou věcičku od Vaška z In Motion Agency, která tentokrát trochu v těch letních vedrech možná osvěží rockery:

Cream Pie předvedou v Čechách a na Slovensku prvotřídní rock!

Osmdesátkový rock opět válí! Po celém světě vznikají nové kapely, jež si libují v nadupaných autech, večírcích a pořádně žhavých holkách. Jedněmi z nich jsou italští borci Cream Pie, kteří v polovině srpna navštíví i Českou republiku a následně Slovensko!Cream Pie

Cream Pie mají rádi Mötley Crüe, L. A. Guns, Whitesnake a Dokken. Jejich muzika připomíná jeden velký nespoutaný večírek. Jsou odvázaní a energičtí! Přesně jako jejich vzory před lety… Kapela vznikla v roce 2005 a okamžitě se vrhla na rock´n´rollovou scénu. S debutovým albem přišla v roce 2008. Maximálně vyhraný a zkušený soubor natočil výbušnou směs, která si se starými klasikami z 80. let v ničem nezadá.

Cream Pie se v Čechách představí 16. a 17. srpna. Vystoupí v Mostu a Praze. 19. srpna se již budou nacházet na Slovensku, kde zařádí na pódiích v Hlohovci, Bratislavě, Banské Bystrici a Stropkově.

Na Slovensku se ke Cream Pie připojí krajané Smokin´ Kills, kteří taktéž předvedou divokou show! Smokin´ Kills jsou sice mladou smečkou, ale o to hladovější a řádně charismatickou, na čemž má lví podíl skvělý frontman Andrew Drive.

Turné se uskuteční pod patronací agentury Black Cloud Picture!

TURNÉ:

16. 8. @ Most (CZ) @ Záchytka

17. 8. @ Prague (CZ) @ Atelier

19. 8. @ Hlohovec (SK) @ Teatro

20. 8. @ Bratislava (SK) @ U Ocka

21. 8. @ Banska Bystrica (SK) @ Cult

22. 8. @ Stropkov (SK) @ U Fiľa

ODKAZY A KONTAKTY:

CREAM PIE (hard rock, Italy) www.facebook.com/creampieband

SMOKIN`KILLS (hard rock, Italy) www.facebook.com/pages/Smokin-Kills/239070676150991

E-MAIL – palatinusbooking@gmail.com (Black Cloud Picture)

BLACK CLOUD PICTURE – www.blackcloudpicture.com

Václav Votruba