Další věcička od Vaška Votruby z In Motion Agency a to konkrétně, že:

A Sweetwater Trick a Rattle Bucket vyrážejí na společné jarní turné!

Velešínští A Sweetwater Trick v těchto dnech dokončují své nové CD, které podpoří společným turné s brněnskými Rattle Bucket. Koncerty se zároveň ponesou v duchu dodatečných oslav deseti let kapely. Turné minimálně o pěti zastávkách odstartuje 6. března v českobudějovickém klubu Velbloud.

A SweetWater Trick

A SweetWater Trick

„Počítáme, že některé koncerty ještě přibudou, stále na tom pracujeme,“ zmínil Jiří Jantač, baskytarista A Sweetwater Trick.

Prozatím jsou potvrzeny následující zastávky: 6. března – České Budějovice (Velbloud), 13. března – Strakonice (Křemelka), 20. března – Plzeň (Pod Lampou), 11. dubna – Praha (Rock Café) a 18. dubna – Český Krumlov (Fabrička).

„Na všech koncertech nebudou chybět domácí hosté. Například v Českých Budějovicích se představí All The Secrets Inside, ve Strakonicích The Hump a v Českém Krumlově Another Fake Heroes. Do Prahy, kde s námi ještě budou Birds and Wolves, chystáme speciálního hosta, jehož jméno zveřejníme až v březnu,“ nastínil Jiří Jantač.

Jak bylo zmíněno, A Sweetwater Trick momentálně dokončují nové CD. O mix a mastering se stará Filip Vlček z John Wolfhooker a Koblížků. Počítá se i s natáčením videoklipu.

Jak A Sweetwater Trick, tak Rattle Bucket se pohybují v crossoverových vodách. Fanoušci se mohou těšit na úžasnou kombinaci dvou energických a dynamických kapel, které nenechají nikoho v klidu!

ODKAZY A KONTAKTY:

A Sweetwater Trick: http://bandzone.cz/asweetwatertrick

Rattle Bucket: http://bandzone.cz/rattlebucket

E-mail: manager@bagsmusic.cz

Václav Votruba

Tak tolik zase od Vaška zatím,

M.