Oslovil nás Honza Comar Ražnok z ostravské kapely Public Relations s tím, že tedy:

Public Relations mají nový klip a jedou klubové turné!

Public Relations konečně vypustili do světa nový klip k písni Platonia z jejich poslední desky RESET. Od loňského léta jsou v jednom kole. V průměru jedou jeden koncert týdně a ani v zimě nezahálí. Zima se nese ve zběsilém tempu FAKKER tour s Koblížky a The Snuff.

Public Relations na svých koncertech hrají songy z poslední desky RESET, kterou vydali na Silvestra 2013. Ke konci roku 2014 pak konečně vznikl i videoklip, a to k písni Platonia. Je to zároveň první klip, který prezentuje novou elektro-rockovou éru kapely. Vznikl sestříháním několika filmových etud tvůrců z Kypru.

„K songu Platonia se tato exotika, jiný kraj, moře a surrealistické obrazy hodí. Platonia totiž pojednává o touze utéct do světa, kde by došlo k naplnění právě těch většinou nesplnitelných, platonických přání,“ vysvětluje zpěvák a autor textů Comar. Videoklip ke zhlédnutí zde:

V průběhu zimy bylo a ještě bude možné potkat Public Relations v různých moravských klubech. Od listopadu až do února totiž probíhá FAKKER tour kapel Koblížc! a The Snuff, kteří právě brázdí celou republiku s nově vydanými alby, a Public Relations vystupují v roli hostů.

„Je to jízda,“ komentuje turné kapelník Tomáš Klos. „V loňském roce jsme objeli přes 30 koncertů, z nichž nejvýznamnějším bylo předskakování finským ďáblům Waltari v Ostravě. V rámci Fakker tour nás ještě čekají Boskovice, Hranice a Vsetín. Přes jaro pak chceme připravit nějaké nové songy.“

„Po úspěchu české verze Platonie a Sahary zřejmě rozšíříme repec i o další česky zpívané věci. Ty bychom chtěli fanouškům představit na letních festivalech, které nám postupně přibývají do kalendáře. Nudit se rozhodně nebudeme a možná pokoříme i náš koncertní rekord z loňska,“ doplňuje zpěvák a autor textů Comar.

Podrobný rozpis koncertů, album RESET a další novinky na…

http://public.relations.cz

http://bandzone.cz/publicrelations

www.facebook.com/publicrelations.cz

Jan Comar Ražnok – vocs PR

Tak toliko od Comara a určitě by bylo fajn se na ně někde zajít podívat,

Mathi