Máme tady zase nějaké info od Vaška Votruby z In Motion Agency:

Rock´n´rolloví neurvalci Suicide Bombers rozparádí pražský Music City Club!

Sebevědomí jim v žádném případě nechybí. A vlastně se ani není čemu divit. Na norskou rockovou smečku Suicide Bombers jsou jen samé skvělé reference. Jejich kytarová a přímočará muzika navazuje na to nejlepší z Kiss či Mötley Crüe, skladby jsou hitové a koncerty pořádně žhavé. Přesvědčit se budete moci 3. dubna v pražském Music City Clubu a o den později ve Zkušebnách Praha. Suicide bombers(1)

Suicide Bombers momentálně prezentují novinku The Sex Tapes, která navazuje na tři roky starou desku Criminal Record. Glamová smršť obsahuje všechny ingredience, které žánroví fanoušci milují – sex, chlast a večírky. Zkrátka nefalšovaná exkurze do 80. let.

Akce v Music City Clubu odstartuje ve 20 hodin. Jako první na scénu nastoupí rockoví Codenter, v jejichž čele stojí zpěvačka Eliška Dušková. O hodinu později všechny náročnější posluchače potěší progresivní Deep Stare. Suicide Bombers se na pódium přiřítí ve 22 hodin a předvedou hodinovou show.

O den později norské divočáky doprovodí rockové partičky Battlefield a Straposféra.

Suicide Bombers sami sebe označují za nejvýbušnější rock´n´rollovou kapelu. Tento mejdan byste si neměli nechat ujít! Vstupné je 100 korun a lístky můžete pořídit v předprodeji na GoOut.

ODKAZY:

MUSIC CITY CLUB – https://www.facebook.com/MusicCityClub

SUICIDE BOMBERS – http://www.thesuicidebombers.com/

A Sweetwater Trick vydali novou dlouhohrající desku What if?

Po dvou minialbech a jednom demíčku přicházejí velešínští A Sweetwater Trick se svou vůbec první dlouhohrající deskou, která dostala název What if? Nahrávka vyšla začátkem března a pokřtěna byla v českobudějovickém klubu Velbloud, kde kapela zahrála s Rattle Bucket a Kyanid.

What if„Na desku jsme umístili 11 skladeb, které jsme natočili v domácím studiu. O mix a mastering se postarali Filip Vlček z Koblížků a John Wolfhooker,“ uvedl baskytarista Jirka Jantač. „Dá se říct, že What if? představuje průřez naší desetilou historií. CD bude k dostání na našich koncertech, ale zájemci si ho mohou objednat i přes internet.“

Šest skladeb A Sweetwater Trick zveřejnili na svém Bandzone profilu. Jejich stylová rozmanitost potvrzuje, že označení crossover je u této kapely skutečně na místě.

A Sweetwater Trick svoji novinku podpořili také novým merchandisem. K nosiči si tak můžete přidat jak tričko (ve třech barevných provedeních), tak i placky.

Na propagaci What if? kapela odjede několik koncertů, které zároveň budou oslavou 10 let A Sweetwater Trick. Navštíví postupně Strakonice (13. března), Plzeň (20. března), Jihlavu (10. dubna), Prahu (11. dubna) a Český Krumlov (18. dubna).

ODKAZY A KONTAKTY:

A Sweetwater Trick: http://bandzone.cz/asweetwatertrick

E-mail: manager@bagsmusic.cz

Václav Votruba

Tak tolik zase o dění v Čechách,

Mathi