9. ročník Slezskoostravského Rock-Festu open air se bude konat na dvou podiích – Nádvoří STAGE a Aréna STAGE dne 2.7.2016.

Tradiční letní rockový open air festival Ostravska od brzkého poledne až do pozdních večerních hodin nabídne žánrově bohatou přehlídku zajímavých interpretů, kde nebudou chybět špičky domácí hudební scény, mladé talentované formace i speciální hosté ze zahraničí. Součástí festivalu budou doprovodné akce i atrakce pro děti a mládež – dětská zóna. V průběhu akce budou zajištěny prodeje občerstvení, workshopy a jiné aktivity… Plakat SORF 2016 A3_1

Pozvání na Slezskoostravský Rock-Fest 2016 již přijaly tyto kapely:

DESMOD * ŽLUTÝ PES * TANGO & IMRICH * HENTAI CORPORATION * ATARI TERROR * HLAHOL * ŠAMANOVO ZBOŽÍ a budou další…

Vstupenky jsou v distribuci na prodejních místech Ticketportal anebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz – HOMEtickets, viz.: https://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=134961

Další info: Mládež do 15 let zdarma, vstupenky nejsou v distribuci, bude umožněn volný vstup na místě, pozor, pouze s doprovodem dospělé osoby s platnou vstupenkou ZTP/P: držitelé průkazu ZTP/P zdarma, doprovod ZTP/P (jedna osoba) zdarma, bezbariérový přístup zajištěn, tyto vstupenky nejsou v distribuci, bude umožněn volný vstup na místě.

www.kpso.cz

www.sorfest.cz

Akce je pravidelně podpořena dotačními programy Moravskoslezského kraje, Statutárního města Ostrava a Městským obvodem Slezská Ostrava.

Slezskoostravský hrad: http://mapy.cz/zakladni?x=18.2997980&y=49.8300621&z=17&source=base&id=1853842