Grunge/metalová mašina Stroy s bubeníkem Milošem Meierem se chystá do Velblouda. Zahrají s Loco Loco!

Kvalitního grunge je na naší scéně jako šafránu. O to více potěší, že se po tuzemských pódiích potuluje tak kvalitní kapela, která snese i srovnání se zahraničí, jako jsou Stroy.Stroy Metalem načichlá smečka je dravá, muzikantsky nadupaná a zkrátka… parádní! V úterý 17. května zaburácí v českobudějovickém Velbloudu.

Stroy tvoří zkušení borci, z nichž zmiňme například bubeníka Miloše Meiera. Ano, řeč je o divočákovi, který žene Dymytry. Nedávno jste ho mohli v Českých Budějovicích vidět i v řadách legendárních Stromboli. Na kontě toho má plno, právem se řadí k nejlepším bubeníkům české rockové a vůbec hudební scény.

Aby toho nebylo málo, večer dále zahrají našlapaní Loco Loco. Dynamický nářez jednoznačně návštěvníky „rozskáče“! V čele kapely stojí Matthew Chanders, kterého doplňují kytarista Fousek a bubeník Domino.

Loco Loco a Stroy, to je kombinace, kterou byste si neměli nechat ujít. Párty startuje ve 20.30 hodin.

KONTAKTY A ODKAZY:

Oficiální stránky Velbloud Music Baru – http://www.velbloud.info/

FB stránky Velbloud Music Baru – https://www.facebook.com/Music-Bar-Velbloud-192380137171

E-mail – agent@velbloud.info

Punkové mejdlo ve Velbloudu! Zahrají kapely Houba, Hovno pankáči a Sticx!

Kultovní punková smečka Houba má namířeno do Budějc! V sobotu 21. května zapaří v Music Clubu Velbloud. A nebude sama – o mejdlo se dále postarají soubory Hovno pankáči a Sticx.

HoubaHouba je kult. O tom nejspíš nikdo nepochybuje… Partička z Ústí nad Labem je na scéně už od poloviny 90. let. Na kontě má mraky nahrávek, legendárních akcí a vůbec… každý punkový fanoušek ji zná! A pokud ne, měl by to napravit. Ostatně i ve Velbloudu se už borci ukázali.

Hovno pankáči jsou chuligáni z Českých Budějovic. „Hrajeme punk a přitom si nehrajeme na žádný hustý číraře,“ stojí na jejich webových stránkách. Číro, nečíro, Hovno pankáči jsou jízda, která žánrové fanoušky musí potěšit.

Stejně tak Sticx, kteří přijedou až z Domažlicka. Kapela má blízko ke skáčku a právem si získává fanoušky i mimo západočeský region.

Akce startuje ve 20.31 hodin! Přesně! Vlezné je za kilo.

KONTAKTY A ODKAZY:

Oficiální stránky Velbloud Music Baru – http://www.velbloud.info/

FB stránky Velbloud Music Baru – https://www.facebook.com/Music-Bar-Velbloud-192380137171

E-mail – agent@velbloud.info

Václav Votruba

M.