Vašek, z In Motion Agency, nám opět poslal nějaké informace do našich kulturních tipů o koncertech, které se v českobudějovické Fabrice uskuteční o nadcházejícím víkendu. Jedná se o punkový večer s kapelou Sociální teror a vystoupení rockové zpěvačky Báry Zemanové. Pravda, pro náš región asi příliš neužitečné, pokud ovšem nechystáme cestu někam na druhou stranu republiky. Nicméně vlastně ani nevíme pořádně, kdo a kde nás čte a vnímá, takže:

BÁRA ZEMANOVÁ & BAND, DOUBLEDECKER – České Budějovice, mc Fabrika (25. října 2013)

Fabrika_BaraZemanova_1013_A3 Jedna z nejvýraznějších zpěvaček tuzemské pop/rockové scény Bára Zemanová dorazí v pátek 25. října do českobudějovického Music clubu Fabrika. Ačkoliv Bára zpívala hned v několika kapelách, hlavní úspěch se dostavil poté, co prošla finálem 3. řady Česko hledá Superstar. Mladá zpěvačka po této soutěži vykročila po vlastní cestě a zaznamenala slušný ohlas, a to jak u rockověji zaměřených fanoušků, tak i u těch, kteří raději inteligentní popovou muziku.

Před šesti lety Bára Zemanová vydala debutovou nahrávku Rozjetej vlak, na které se jako producenti podepsali Honza Křížek a Vojta Říha z legendární kapely Blue Effect. Následoval úspěch v anketě Český slavík Mattoni, ve kterém se Bára stala Skokankou roku. Rozjetej vlak se zároveň stal nejlépe prodávajícím se debutovem v Čechách za rok 2007.

 

Od té doby Bára jezdí po klubech, festivalech a fanoušky přesvědčuje, že i naživo má plno energie.

 

Jako support se ve Fabrice představí vodňanská rocková skupina Doubledecker. Ta potěší hlavně lidi, kteří mají rádi přímočarý rock s českými texty.

Celá akce odstartuje ve 21 hodin.

ODKAZY:

BÁRA ZEMANOVÁ & BAND – www.barazemanova.cz

DOUBLEDECKER – www.bandzone.cz/doubledecker

MC FABRIKA – www.mcfabrika.cz

Václav Votruba (In Motion Agency)

www.facebook.com/inmotionagency

SOCIÁLNÍ TEROR SLAVÍ 20 LET NA SCÉNĚ – České Budějovice, mc Fabrika (26. října 2013)

Oblíbená punková kapela SOCIÁLNÍ TEROR je na scéně již 20 let. Takové jubileum se samozřejmě musí náležitě oslavit! Stane se tak v sobotu 26. října v českobudějovickém Music clubu Fabrika. Sociální teror Fabrika

Těšit se můžete na punkový večírek, během kterého zahraje pět kapel. Významnou událostí také bude, že SOCIÁLNÍ TEROR vystoupí i ve staré sestavě.

Jako hosté se ve Fabrice představí kapely UCHÁZÍM, FALEŠNÝ OBVINĚNÍ, CRASH DOGS a RETROPROTEST.

UCHÁZÍM je stejně stará parta muzikantů jako SOCIÁLNÍ TEROR. Pochází z Prachatic a na svém kontě má několik nahrávek. Další punková kapela FALEŠNÝ OBVINĚNÍ z Kladna patří mezi výraznější zástupce tohoto stylu v Čechách. Koncertně velmi aktivní parta je na scéně od roku 2003. Našlapaný a tvrdý punk drnou i skupiny CRASH DOGS a RETROPROTEST.

Pokud fandíte tuzemskému punku, ve Fabrice byste 26. října neměli chybět. Energická nálož vypukne ve 21 hodin. Vstup je rovné kilo!!!

ODKAZY:

Sociální Teror (punk) – www.bandzone.cz/socialniteror

Ucházím (HC punk) – www.bandzone.cz/uchazim

Falešný Obvinění (punk rock) - http://bandzone.cz/fo

Crash Dogs (punk power) – www.bandzone.cz/crashdogs

FB událost: https://www.facebook.com/events/168219973371038/?previousaction=join&source=1

Václav Votruba (In Motion Agency)

Tak tolik z protipólu naší republiky

Mathi