Další nový videoklip v řadě, tentokrát ke skladbě „Kočky z ulice“ představuje frýdecko-místecká punková špička, kapela Black and Blue.b&b3

Frontman kapely, Tommy Trump, k tomu v krátké tiskové zprávě dodává:

„“Kočky z ulice“ je název nového videoklipu Frýdecko-Místecké punkové špičky Black and blue, který bude mít premieru v pátek 7. března 2014 na YT kanále kapely. Zajímavostí na tomto klipu je, že vznikal jak v České republice tak i v Kanadském Edmontonu, kde momentálně žije a působí frontman kapely Tommy Trump. To už však napovídal Trailer ke „Kočkám“ který vyšel 1. března, takže přesně sedm dní před premiérou. Ve zmíněném traileru můžete vedle Tommyho Trumpa vidět (a slyšet) i jednu z místních „koček“ LeeLu.

Black and blue, sice v této době nekoncertují, ale i přesto nezahálí a mají napilno. V tomto roce jsou Kočky z ulice již druhý videoklip který kapela Black and blue vydala.

Tím prvním byl anglicky zpívaná hitovka Ghost of the opera, jenž se s nečekanou sledovaností vysílala i na zahraničních serverech jako HCWW (hardcore world wide) nebo BlankTV.

V současné době připravují BAB několik dalších projektů, které spatří světlo světa až uzraje jejich čas. Písnička samotná vyšla jako jeden ze singlů Black and blue v roce 2013. Nahráno a zmástrováno Kájou Maříkem v H4V Sound, pod producentským dohledem Rudeeho Adamíka, leadra Ostravské skupiny Degradace a redaktora předního českého rockového magazínu Rock&Pop. Výrobu a režii videoklipu má na svědomí Kurt z Dioxine Records. “

Tolik Tommy a onen videoklip si můžete i mimo jiné shlédnout také zde:

Kontakt na kapelu: http://www.youtube.com/user/BLACKANDBLUE212

Facebook adress: https://www.facebook.com/blackandblue.pxrx

Tak tolik zase zpoza oceánu

Mathi